پیورلاین

درباره برند پیورلاین

برند پیورلاین (Pureline) با یک هدف بسیار حیاطی کار خود را شروع کرد که امروزه نیز برای رسیدن آن قدم بر می‌‌دارد. هدف اصلی آن ‌ها بهبود کیفیت منابع هوا و آب مورد استفاده جامعه است. بعد از کمی تفکر درباره این هدف‌گذاری متوجه خواهیم شد که این برند در راستای کمک به بشریت قدم بر می‌‌دارد. کار اصلی آن ‌ها ساخت و تولید «دی اکسید کلر» و بررسی کاربرد آن در زندگی می‌‌باشد. قدرت اصلی شرکت پیورلاین از همکاری بین گروه ‌هایی از شیمی‌ دانان، زیست ‌شناسان، طراحان و مهندسان سرچشمه می‌ گیرد. پیورلاین در حوزه ایمنی و مراقبت ‌های بهداشتی فعالیت می‌‌کند.

شاید بتوان گفت یکی از ویژگی ‌های بارز این گروه صنعتی، استفاده از مواد اولیه باکیفیت برای ساخت محصولاتشان است. از آنجا که “آب” اصلی ‌ترین ماده خوراکی برای انسان ‌ها است، شرکت پیورلاین نیز یکی از مهم ‌ترین کارخانه ‌های خود را به تولید دستگاه ‌های تصفیه آب اختصاص داده است. دستگاه ‌های تصفیه آب این برند شهرتی جهانی دارند.

مقر اصلی این کمپانی در کشور آمریکا می‌ باشد؛ اما طی این سال ها توانسته رابطه گسترده ای با دیگر کشورهای جهان بر قرار کند. همکاری این برند در مرحله تولید، با کشورهایی همچون ایران، چین و تایوان برای طرفین مزایای بسیاری دارد که می‌توان به کاهش هزینه های تولید و افزایش قدرت عرضه محصولات‌ آنها اشاره کرد. این شرکت دستگاه‌ های تصفیه آب را با همکاری همان کشوری که از آن استفاده می‌کنند تولید می‌کند. رویکرد این کمپانی درباره همکاری با دیگر کشورها باعث می‌ شود کالاها بسیار ارزان ‌تر به دست مصرف‌کننده برسند.

معرفی محصولات پیورلاین

در واقع کار اصلی برند پیورلاین تولید دی اکسید کلر است، اما تولید همین محصول بستر ساخت و عرضه محصولات بسیاری را ایجاد می‌‌کند. دی اکسید کلر در سال 1988 در epa به‌ عنوان یک ماده استریل کننده ثبت شد. این ماده قادر به کاهش 99 درصد از پاتوژن ‌های مضر از ویروس‌ ها و هاگ ‌های باکتریایی است. به طور مثال این شرکت در زمینه ایمنی بهداشت، در صنعت‎ های مختلف بیش از 200 محصول باکیفیت بالا دارد. اما به علت اهمیت بسیار بالای آب، پیورلاین تمرکز خود را روی مقوله تصفیه آب گذاشت. محصولات این شرکت در زمینه تصفیه آب به چند نوع تقسیم می‌ شوند که با هم آن ‌ها را بررسی می‌‌کنیم.

اولین نوع، دستگاه‌ های تصفیه آب خانگی هستند که از لحاظ بهداشت فردی، بالاترین اهمیت را دارند. این شرکت با تولید دستگاه‌ های تصفیه آب خانگی جایگاه خوبی در بازار دارد و از پیشگامان این صنعت می‌‌باشد. سبک تولید این برند زبان ‌زد خاص و عام است، زیرا آن ‌ها محصولات موردنیاز هر اقلیم از جهان را در همان جغرافیا تولید می‌ کنند. یعنی قطعات موردنیاز برای تولید به کشور موردنظر ارسال می‌‌گردد و در آنجا توسط نیروهای متخصص مونتاژ می‌ شود.

انواع دیگر دستگاه‌ های تصفیه آب این برند، صنعتی و نیمه ‌صنعتی می‌‌باشند. گستره محصولات برند پیورلاین بسیار زیاد می‌‌باشد، زیرا مواد اولیه را خود شرکت تولید می‌ کند. این برند لیست کاملی از محصولات را برای رفع نیازهای جامعه در بازار صنعتی، تجاری و سازمانی ارائه می‌‌دهد. برای اینکه اطلاعات کامل ‌تری درباره محصولات این برند کسب کنید می‌ توانید از وب‌سایت اصلی پیورلاین استفاده کنید.

معرفی بهترین محصولات این برند

با توجه به اینکه برند پیورلاین برای تولید هر یک از محصولات خود، از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده می‌نماید، همچنین هر یک از‌ آنها را زیر نظر گروهی از مهندسان، شیمی دانان و زیست شناسان، تولید می‌کند، تمامی‌ آنها از کیفیت بسیار خوب و عمر مفید قابل توجهی برخوردار هستند. به همین دلیل هر یک از‌ آنها موفق به کسب جایگاهی خاص در بازار شدند. اما در این میان، برخی از‌ آنها محبوبیت بیشتری دارند. دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای این برند، نمونه ای از بهترین و محبوب ترین محصولات این برند در بازار است.

دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای از برند پیورلاین

دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای پیورلاین

همانطور که گفتیم برند پیورلاین برای تولید دستگاه‌ های تصفیه آب خانگی با کشورهای دیگر در حال همکاری است. دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای پیورلاین یکی از تولیدات کشور ایران با همکاری این برند می‌‌باشد. این دستگاه کلیه‌ی املاح مضر و ذرات معلق موجود در آب را می‌‌گیرد و با اضافه ‌کردن املاح مفید فرایند تصفیه را انجام می‌‌دهد. این دستگاه دارای شش فیلتر است که هر کدام در یک مرحله مجزا فرایند تصفیه را کامل می‌‌کنند. ظرفیت خروجی آن 190 لیتر در روز است. یکی دیگر از مزیت‌ های تصفیه آب خانگی پیورلاین ابعاد آن است که در صرفه ‌جویی فضا می‌ تواند بسیار کمک کند.

شش فیلتر استفاده شده در این دستگاه عبارت‌اند از:

  1. فیلتر الیافی pp
  2. فیلتر کربن پودریudf
  3. فیلتر کربن بلاک ctu
  4. فیلتر ممبران membrane
  5. فیلتر پست کربن carbon post
  6. فیلتر مینرال mineral.

خرید محصولات پیورلاین از نیکاب

اگر می‌‌خواهید خرید مطمئن و مقرون به صرفه‌ای داشته باشید، پیشنهاد ما خرید از فروشگاهی مطمئن است. فروشگاه بزرگ نیکاب امکان خرید حضوری و غیرحضوری را در هفت روز هفته برای شما فراهم می‌کند. اکثر ضمانت‌نامه‌های این محصولات ۵ ساله می‌‌باشند. همچنین خدمات پس از فروش نیک اب که به‌صورت مادام‌ العمر می‌باشند نیز قابل تقدیر است. نیکاب بیش از 12 سال است که در این حوزه فعالیت دارد و هر لحظه در تلاش است که تجربه یک خرید امن و راحت را به شما هدیه کند.