آکوا اسپرینگ

درباره برند آکوا اسپرینگ

آکوا اسپرینگ یکی از شاخص ترین و بهترین برند های موجود در زمینه تولید دستگاه های تصفیه آب است که به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ آکوآ در بازار فعالیت می‌کند. آکوا یک برند تایوانی است که در سال 2006 کار خود را تحت لیسانس آمریکا آغاز کرد. همانطور که می‌دانید، یکی از مهم ترین راه ها در انتخاب دستگاه معتبر و بهداشتی وجود گواهینامه و استانداردهای بین المللی بر روی دستگاه است. این برند تا به امروز استاندارد های مختلفی از جملهCE ،FDA ، NSF و water quality را برای محصولات خود دریافت کرده تا بتواند اعتماد مشتریانش را جلب نماید. درج این گواهینامه ها مبنی بر اصالت و صداقت سازنده در تولید کالا است.

 آب آشامیدنی که امروز ما آن را استفاده می‌کنیم، با PH 7 خاصیت اسیدی قابل توجهی دارد. همچنین از مواد مضری همچون کلر برخوردار است. در محصولات تصفیه آب برند آکوا اسپرینگ فیلتری تعبیه شده که این مشکلات را حل می‌کند. از این طریق آبی سالم و فراتر از آن چه در طبیعت است تولید می‌کند. خوب است بدانید، یکی از ویژگی های مهم این برند، داشتن قطعات با کیفیت است. این امر باعث شد تا برند آکوا به سرعت در سراسر دنیا از محبوبیت ویژه ای برخوردار شود. تا آنجایی که در حال حاضر این کمپانی یکی از بزرگ ترین و معتبرترین صادر کنندگان دستگاه های تصفیه آب در سراسر دنیا است.

تنوع بسیار بالای محصولات تصفیه آب خانگی در این برند، یکی از ویژگی های برجسته آن به شمار می‌آید. وجود دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای تا 10 مرحله ای این موضوع را اثبات می‌کند. در نتیجه، شما می‌توانید با توجه به نیاز موجود، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

معرفی محصولات این برند تصفیه آب

همانطور که در بالا اشاره شد، برند آکوا اسپرینگ تولید کننده انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی با کیفیت در ایران است. این کمپانی محصولات را در طیف گسترده ای تولید می‌کند. از جمله تولیدات این کمپانی، انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی، صنعتی، نیمه صنعتی و… است.

تکنولوژی به کار رفته در محصولات این برند سیستم اسمز معکوس است. این تکنولوژی، روشی مطمئن در تصفیه آب خانگی است. این دستگاه ها قابلیت نصب در زیر سینک را دارند. یک شیر برداشت اهرمی استیل برای جدا سازی آب تصفیه شده از آب لوله کشی بر روی دستگاه است. لازم به ذکر است، تمامی محصولات در این برند دارای اجزای مشترک از جمله پک فیلترهای تصفیه آب، شیر اهرمی، پمپ و گیج فشار می‌باشند.

آموزش نصب دستگاه تصفیه آب در این مقاله است

فیلتر های به کار رفته در محصولات آکوا اسپرینگ، ذرات معلق در آب را تا 5 میکرون حذف می‌کنند. کلیه املاح مضر از جمله نیترات، نیتریت و جیوه را از بین می‌برند. باعث از بین رفتن طعم و بوی بد و همچنین حذف اسیدیته آب می‌شوند. آلودگی میکروبی و شوری آب را از بین می‌برد و باعث شیرین شدن آب می‌شوند. از این رو، با استفاده از دستگاه های آکوا اسپرینگ، علاوه بر تجربه طعم واقعی آب، سلامت خانواده خود را تضمین خواهید کرد. در حال حاضر می‌توان گفت کیفیت محصولات آکوا با وجود تنوع و تولید بالای آن، بهترین برند در بازار ایران است.

دستگاه های تصفیه آب خانگی برند آکوا اسپرینگ در مدل های AQ-SF2500, UF-SF3800, NF-SF3400, UF-SF4800, NF-SF4200, UF-SF4000, RO-SF3250, RO-S151, SF-4050, RO-SF3250, SF 4500, SF 4707, SF 3600, NF 3700 در حال حاضر به بازار عرضه شدند.

 در ادامه، ما قصد داریم شما را با یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل دستگاه در این برند آشنا کنیم.

 دستگاه تصفیه آب RO-S151 در برند آکوآ اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب خانگی RO-S151 آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب  RO-S151را در هفت مرحله به روش اسمز معکوس تصفیه می‌کند. این مدل از دستگاه تصفیه آب، دارای فیلتر قلیایی ساز و املاح معدنی است. یکی از مزایای آن امکان نصب بر روی یخچال های ساید بای ساید است. نوع تصفیه تکنولوژی RO است. اگر شما قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارید، احتمالا با برندهای گوناگون آشنا شده اید که هر کدام خود را به عنوان بهترین برند معرفی می‌کنند. اما لازم است بدانید، دستگاه هایی که آب را به روش اسمز معکوس (RO) تصفیه می‌کنند، مورد تائید تولید کنندگان، فروشندگان و حتی کارشناسان می‌باشند. از دیگر مشخصات این دستگاه وجود پمپی با فشار 125 پوند بر اینچ مربع است. دقت فیلتراسیون آن 99 درصد است که نشان دهنده کیفیت آب خروجی است. جنس بدنه RO-S151    از فلز رنگ شده است و وزن آن 18 کیلوگرم است.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکوااسپرینگ مدل SF4800

تصفیه آب 10 مرحله ای آکوااسپرینگ با شاسی زد زنگ فایبر مدل Sf4800 یکی دیگر از مدل های پرفروش از برند آکوااسپرینگ است. فیلتر محافظ ممبران و فیلتر اکسیژن ساز و فیلتر چهار کاره از دیگر فیلتر هایی که به این دستگاه تصفیه آب اضافه شده است

 

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری از RO-S151 را درصفحه توضیحات این محصول در سایت نیکاب مشاهده نمائید.